Během prázdnin darováno 5 tun materiální pomoci

04. 09. 2023

O prázdninách jsme v Oděvní bance rozhodně nezaháleli. Během léta jsme potřebným darovali přes 5 tun oblečení a další materiální pomoci. Současně s tím jsme během srpna distribuovali školní pomůcky pro děti sólo rodičů.

Tisíce krizových balíčků

Od začátku roku se naše "váha pomoci" přehoupla přes 25 tun. V přepočtu na krizové balíčky pro osoby v nouzi to znamená jediné - celkem 6 252. Pomoc k těm nejpotřebnějším distribuujeme zejména prostřednictvím spolupracujících organizací z celé republiky, současně s tím zasíláme pomoc i lidem, kteří se na nás obracejí přímo.

Pomáháte s námi

Takto velký objem pomoci by nebyl možný bez našich dárců. Děkujeme každému, kdo se u nás s vyřazeným oblečením zastaví nebo ho zašle odkudkoliv zdarma prostřednictvím Zásilkovny.  Za letní zaměstanencké sbírky oblečení a další materiální pomoc děkujeme firmám: ELTON Hodinářská, Bohemia Sekt, CBRE, KPMG, WikyHusky, Pumax, AmbienteNaše Maso a PotexDěkujeme!  

Co nás čeká na podzim

Po létě obvykle každý mění letní kousky za ty teplejší a nastává tak čas podzimních sbírek oblečení, zejména těch velkých, které probíhají ve firmách mezi zaměstnanci. Vždy se těšíme, až k nám začnou přijíždět pytle plné oblečení ze sbírek, které jsou vždy plné krásných kousků. Budeme třídit, balit a postupně je přeměníme na další tisíce krizových balíčků pro osoby v nouzi.

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^