CHCI DAROVAT

Jak darovat oblečení


Informace

Chci darovat


CO PŘIJÍMÁME:

Dámské, pánské a dětské oblečení v dobrém stavu. To znamená oblečení, které byste si sami vzali na sebe. Čisté a nepoškozené.

CO NEPŘIJÍMÁME:

Obuv, potraviny, hračky, kočárky, autosedačky, nábytek apod. - bohužel nemáme kapacity ani možnost distribuce tohoto sortimentu.

Jsem soukromá osoba a chci darovat oblečení

Pokud jste z Prahy, lze oblečení přinést přímo do naší Oděvní banky ul. Povltavská 5/74, Praha 7 - Troja (před dolním parkovištěm ZOO), otevřeno máme pondělí až pátek od 9 do 18 hodin. Sběr oblečení probíhá i v našich pobočkách charitativního obchodu Fashion Charity Shop Dukelských hrdinů 564/34, Praha 7 - Holešovice přímo proti Veletržnímu paláci, otevřeno máme pondělí až sobota od 9 do 18 hodin a ve Fashion Charity Shop Hovorčovice, U rybníka vedle ZŠ, otevřeno máme pondělí až pátek od 8 do 18 hodin.

Pokud jste zdaleka, je možné Váš dar zaslat zdarma přes Zásilkovnu, kód pro bezplatné zaslání balíčku u Zásilkovny je 98716876. Tento se vztahuje na na standardní zásilku o maximální hmotnosti 5 kg. U bezplatného zaslání zásilky se nepoužívá aplikace, stačí pouze odnést na podací místo Zásilkovny a nahlásit obsluze kód. Obsluha podacího místa sama vytiskne štítek a nalepí na zásilku. Nadrozměrné balíky či doručení prostřednictvím jiného dopravce je hrazeno darujícím.

Jsme firma a chceme darovat oblečení

Dlouhodobě spolupracujeme s vybranými společnostmi, které organizují zaměstnanecké sbírky oblečení. Za Vaše zapojení budeme moc rádi, prosím kontaktujte nás a domluvíme detaily.
 

Chci přispět finančně

Váš finanční dar bude použit na provozní náklady Oděvní banky, tj. na úhradu nájmu a energií a distribuci materiální pomoci. Dar lze poskytnout na číslo účtu naší organizace 578344002/5500, do zprávy pro příjemce prosíme uvést poznámku „Oděvní banka“.

Načíst platbu pomocí QR kódu:

MANAŽERKA PROVOZU

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^