Květen aneb rekordní měsíc v Oděvní bance

03. 06. 2024

V květnu se nám podařilo darovat lidem v nouzi úctyhodných 5 336 kilogramů oblečení a další materiální pomoci. Přepočtem na krizové balíčky je to 1 334. Přesně tolik osob od Oděvní banky v květnu obdrželo pomoc.

Ukončení jarního kola sbírek

V květnu k nám zároveň dorazily i poslední sbírky oblečení od firem, které se zapojily do jarního kola. Oblečení na třídění k nám přijelo z firem: Saint-Gobain, Fashion Arena Prague Outlet, Votoč Vohoz a MŠ Weberova. A musíme říct, že oblečení to bylo opravdu krásné a my za každý jeden darovaný kousek děkujeme každému, kdo se do sbírek zapojil.

Pomoc pro maminky samoživitelky

Třetí květnový týden jsme si vyhradili pouze na odesílání materiální pomoci maminkám samoživitelkám a jejich dětem, kterým pomáhá Klub svobodných matek. V Zásilkovně je tak čekalo velké překvapení nejen v podobě oblečení pro celou rodinu, ale i další materiální pomoci, kterou máme od našich partnerů k dispozici. Věříme, že tato pomoc přinesla mnoho radosti a úlevy do jejich životů.

Zpětná vazba aneb poděkování nás vždy potěší

"Dobrý den, právě jsem si vyzvedla balíček oblečení. Nikdy jsem snad tak hezké oblečení neměla, moc moc moc vám děkuji. Nesmírně si toho vážím. Děkuji," napsala nám paní Evelina.

A naopak naše poděkování míří k pravidelným firemním dárcům, kteří nám každý měsíc zasílají pomoc. Velké díky patří Amazon, Husky, Pumax, Potex, Ambiente a Naše Maso. Zvláštní poděkování si však zaslouží JTI, náš generální partner, který nám poskytuje neocenitelnou podporu.

 

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^