Lednových 3 362 kg materiální pomoci

04. 02. 2024

V prvním měsíci roku jsme v Oděvní bance nezaháleli. Naopak, s plným nasazením a neochvějným odhodláním jsme se pustili do rozdělování krizových balíčků. Celkem jsme rozdali 3 362 kilogramů materiální pomoci, která směřovala do rukou 18 spolupracujících organizací. Tyto organizace následně zajistily, aby pomoc dorazila přímo k těm, kteří ji nejvíce potřebují.

Krizové balíčky pro zimní dny

Naše úsilí v lednu bylo zaměřeno na to, aby žádný z našich klientů nezůstal bez nezbytné podpory v těchto chladných zimních dnech. Balíčky obsahovaly nejen oblečení, ale i další nezbytné potřeby, které pomáhají lidem překonat těžké životní situace. Tato pomoc je možná díky neustálé podpoře našich dárců a dobrovolníků, kteří jsou základním kamenem naší činnosti.

Nedostatek oblečení

I když jsme v lednu darovali přes 3,3 tuny oblečení, stále čelíme výzvě v podobě nedostatku oblečení. Zásoby v našem skladu se tenčí a abychom mohli pokračovat v naší práci, potřebujeme vaše vyřazené oblečení. Prosíme všechny, kdo mohou, aby se k naší pomoci připojili a darovali oblečení, které již nepotřebují. Každý jeden kus oblečení může udělat velký rozdíl v životech těch, kteří se ocitli v nouzi.

Poděkování

Chtěli bychom poděkovat všem firmám a jednotlivcům, kteří nás v lednu podpořili. Vaše štědrost a solidarita jsou klíčové pro naši schopnost pomáhat dál. Za finanční podporu patří obrovské poděkování společnosti JTI. Své dobrovolnické týmy k nám, stejně jako každý měsíc, vyslali z Amazonu a České spořitelny. Firmy a jednotlivci, kteří nás v lednu podpořili materiálně: Amazon, Husky, Pumax, KPMG, Potex, iniciativa studentů Gymnázia Elišky Krásnohorské, Naše Maso a Ambiente. Děkujeme!

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^