Oděvní banka je semifinalistou prestižní soutěže Ceny SDGs 2024

11. 06. 2024

S radostí oznamujeme, že Oděvní banka se dostala mezi semifinalisty prestižní soutěže Ceny SDGs 2024, která oceňuje projekty měnící svět k lepšímu. Toto umístění v TOP 10 je pro nás velkým úspěchem a potvrzením našich snah o udržitelnost a společenskou odpovědnost.

Ceny SDGs, udělované Asociací společenské odpovědnosti, jsou světově unikátním oceněním, které již od roku 2017 inspiruje projekty naplňující Cíle udržitelného rozvoje OSN. Mezi nominovanými jsou jak velké globální firmy, tak i menší organizace, které svými inovativními přístupy přispívají k lepší budoucnosti.

Podpora osob v nouzi prostřednictvím materiální pomoci není jen záslužná činnost pro lidi, ale také pro planetu. Díky našim aktivitám oblečení nekončí jako odpad, ale dále pomáhá těm, kteří ho nejvíce potřebují. Tímto způsobem přispíváme k udržitelnosti a snižujeme množství textilního odpadu.

Tento úspěch nás motivuje pokračovat v našem úsilí a dále se podílet na projektech, které mají pozitivní dopad na společnost a planetu. Děkujeme všem našim podporovatelům a partnerům za jejich neustálou podporu. Největší podíl na našem úspěchu má společnost JTI, bez jejich finanční pomoci bychom nemohli fungovat v takovém rozsahu, v jakém fungujeme. Jejich podpora je pro nás neocenitelná.

Více o soutěži a nominovaných projektech se dozvíte na webu Asociace společenské odpovědnosti.

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^