Oděvní banka pomohla 2 744 lidem od začátku roku

03. 05. 2024

Oděvní banka se od začátku letošního roku intenzivně angažovala v poskytování pomoci potřebným prostřednictvím distribuce krizových balíčků s oblečením. Celkově jsme vydali bezmála 11 tun oblečení, přesné číslo je 10 976 kilogramům. Toto číslo se rovná 2 744 krizovým balíčkům, které jsme úspěšně distribuovali lidem, kteří se ocitli v nesnázích.

Duben měsícem firemních sbírek

V dubnu jsme zaznamenali zatím největší objem firemních sbírek, zapojila se většina našich dlouhodobých partnerů. Tímto způsobem jsme nejen získali další zdroj kvalitního oblečení pro naše krizové balíčky, ale také jsme posílili pouta solidarity a pomoci mezi zaměstnanci firem, které nás podporují. Za firemní sbírku oblečení uspořádanou mezi zaměstnanci děkujeme: PPF, Messer Technogas, Moneta, CBRE, MPSV, MŽP a obec Drahelčice. Oblečení z bazaru pro veřejnost nám darovali: Nová Trojka a blešák Kobylisy. Instagramová výzva MK life nám násobně navýšila objem balíčků, které nám denně vozí Zásilkovna. Děkujeme každému, kdo nám své vyřazené oblečení daroval.

Zapojení dobrovolníků

Jako každý měsíc i v dubnu nám do Troji přijeli pomoc dobrovolníci z firmy Amazon. Pomohli s vybalováním nových triček darovaných právě Amazonem a s tříděním dalšího oblečení a jeho následnou přípravou na distribuci k potřebným. Tato spolupráce je pro nás velkým přínosem a významně nám pomáhá efektivněji dosahovat naše cíle.

Poděkování

Kromě výše zmíněných firem děkujeme i našim pravidelným dárců, kteří nám každý měsíc darují oblečení a další materiální pomoc: Amazon, Česká federace Potravinových bank, Husky, Potex, Pumax, Ambiente a Naše Maso

Zvláštní uznání patří společnosti JTI za jejich finanční příspěvek, který nám umožňuje rozšířit dosah naší pomoci.

 

 

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^