Pomáháme osobám zasaženým válkou na Ukrajině

02. 03. 2023

Oděvní banka je tu pro každého, není nám lhostejný žádný lidský osud. I my pomáháme lidem, které postihla probíhající válka na Ukrajině. Od otevření k nám do Troji chodí maminky s dětmi z Ukrajiny, které jsou nesmírně vděčné za každý kousek oblečení, který dostanou. 

Na konci února jsme u nás přivítali dokonce celou skupinu maminek, které k nám dorazily na základě spolupráce s organizací Mámy z Ukrajiny. Jsme už poměrně zocelení těžkými lidskými osudy, ale když odcházely tyto ženy, nezůstalo jedno oko suché.

Pokračujeme ve spolupráci s Domem Dobra, který poskytuje bezplatné ubytování matkám s dětmi z Ukrajiny a zároveň sbírají a odesílají humanitární pomoc na Ukrajinu. V jejich stories na sociálních sítích jsme dokonce poznali "naše" trička od firmy Amazon, které rozdávají např. v nemocnicích přímo na Ukrajině.

A právě společnost Amazon nám poskytuje materiální a finanční podporu pro tuto naši pomoc. Jsme moc rádi, že společně pomáháme tam, kde je to nejvíce potřeba.

Spojili jsme síly i s dalšími organizacemi, které přímo podporují osoby zasažené probíhající válkou na Ukrajině a navázali jsme nové spolupráce s organizacemi, které se na nás obrátily s žádostí o pomoc. Za zmínku stojí určitě Nadační fond humanitární pomoci Praha, který se u nás zastavil hned 2x během dvou dnů a plně si naložil dodávky našimi balíčky. Při odjezdu hlásili, že se brzy zastaví zase :)

Od začátku letošního roku jsme vydali skoro 2 tuny materiální pomoci lidem, které postihla válka na Ukrajině.

Díky, že můžeme pomáhat společně!

Na fotce paní Anastasia, která si vyzvedla oblečení a další nezbytnosti pro sebe a svého 2letého syna.

 

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^