Novinky

Co je nového v Oděvní bance

Číst novinky

Notino a jejich sbírka oblečení

Notino je rájem parfémů a kosmetiky a také skvělých zaměstnanců, kteří se zapojili do sbírky oblečení napříč celou ČR. Z jejich centrály v Brně k nám přijela dodávka zaplněná až po strop a "chvíli" trvalo, než jsme vše vynosili do třídírny :) Moc děkujeme!

27. 03. 2023 Číst více

Lidl a další zaměstnanecká sbírka oblečení

Společnost Lidl je naším partnerem už dlouho. Opět pro nás uspořádali zaměstnaneckou sbírku oblečení, ve které se sešlo čtvrt tuny krásného oblečení pro dámy, pány i děti. Moc děkujeme!

24. 03. 2023 Číst více

Sbírka oblečení zaměstnanců Nestlé

Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. A kromě toho u nich pracuje mnoho lidí, kteří rádi pomáhají. Po účasti na našem vánočním eventu, kde rozdávali maminkám a jejich dětem čaj a cukroví, nyní uspořádali sbírku oblečení mezi svými zaměstnanci.

14. 03. 2023 Číst více

Kde nás najdete

Najdete nás v Praze Troji u dolního parkoviště ZOO v krásné secesní budově. Oblečení přijímáme i v našem charitativním obchodu Fashion Charity Shop naproti Veletržnímu paláci.

Kontakty

Podpořte nás!

Oděvní banka je zcela závislá na dárcích a partnerech. Jsme rádi za každý kus oblečení, ale moc nám pomůže i jakákoli drobná finanční pomoc na provoz. Předem děkujeme!

Podpořit

Když mají organizace společný cíl

Pomáhat. To je to, co nás spojuje. Každou středu dopoledne u nás bude Potravinová banka pro Prahu a Středočeský kraj vydávat potravinovou pomoc svým klientům. 

06. 03. 2023 Číst více

Pomáháme osobám zasaženým válkou na Ukrajině

Oděvní banka je tu pro každého, není nám lhostejný žádný lidský osud. I my pomáháme lidem, které postihla probíhající válka na Ukrajině. Od otevření k nám do Troji chodí maminky s dětmi z Ukrajiny, které jsou nesmírně vděčné za každý kousek oblečení, který dostanou. 

02. 03. 2023 Číst více

Pomáháme společně

Stejně tak, jako se rozšiřuje objem pomoci, kterou Oděvní banka poskytuje osobám v tíživé situaci, rozšiřuje se i počet organizací, se kterými spolupracujeme. A z toho máme velkou radost, společně můžeme pomoci většímu počtu lidí. 

27. 02. 2023 Číst více

Zaměstnanecké sbírky pro Oděvní banku

Státní instituce, menší firmy, velké společnosti i nadnárodní korporáty. Ti všichni pro Oděvní banku organizují zaměstnanecké sbírky oblečení. A my si této pomoci moc vážíme.

22. 02. 2023 Číst více

Pomoc pro klienty Potravinové banky Karlovarského kraje

S Potravinovou bankou Karlovarského kraje spolupracujeme na distribuci balíků s oblečením pro osoby v nouzi od otevření Oděvní banky. V letošním roce jsme už společně pomohli několika organizacím, kterým jsme dodali tolik potřebné oblečení pro jejich klienty. V následujících dnech se tak mohou na svůj balíček těšit lidé v Chebu, Mariánských Lázních, Sokolově nebo i Nebanicích a Kynšperku.

14. 02. 2023 Číst více

Děkujeme, že pomáháte s námi

Jsme nesmírně rádi, že podpora dárců pokračuje i v tomto roce. V lednu nebyl jediný den, kdy by se u nás nezastavil žádný dárce. Každý den nám nosíte a posíláte své vyřazené oblečení. O tom, že by byl leden "línějším" měsícem, jsme si tak mohli nechat jen zdát. A to je dobře, oblečení je potřeba stále.

31. 01. 2023 Číst více

MANAŽERKA PROVOZU

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^