Novinky

Co je nového v Oděvní bance

Číst novinky

Lednových 3 362 kg materiální pomoci

V prvním měsíci roku jsme v Oděvní bance nezaháleli. Naopak, s plným nasazením a neochvějným odhodláním jsme se pustili do rozdělování krizových balíčků. Celkem jsme rozdali 3 362 kilogramů materiální pomoci, která směřovala do rukou 18 spolupracujících organizací. Tyto organizace následně zajistily, aby pomoc dorazila přímo k těm, kteří ji nejvíce potřebují.

04. 02. 2024 Číst více

Husky pokračuje s podporou Oděvní banky i v letošním roce

Máme velkou radost, že i v letošním roce pokračuje naše úžasná spolupráce s firmou Husky. Tato známá značka outdoorového oblečení se již druhým rokem stává klíčovým partnerem v našem úsilí pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují.

29. 01. 2024 Číst více

Oděvní banka darovala 40 tun oblečení

Když se ohlédneme za rokem 2023, vidíme nejen čísla a statistiky, ale především lidské příběhy a společné úsilí. V Oděvní bance jsme svědky toho, jak každý kus oblečení nese svůj příběh a stává se součástí většího díla - pomoci a naděje pro ty, kteří to nejvíce potřebují. Právě skončený rok byl ve znamení velké solidarity a štědrosti, která se projevila v obrovském objemu darovaného oblečení.

03. 01. 2024 Číst více

Kde nás najdete

Najdete nás v Praze Troji u dolního parkoviště ZOO v krásné secesní budově. Oblečení přijímáme i v našem charitativním obchodu Fashion Charity Shop naproti Veletržnímu paláci.

Kontakty

Podpořte nás!

Oděvní banka je zcela závislá na dárcích a partnerech. Jsme rádi za každý kus oblečení, ale moc nám pomůže i jakákoli drobná finanční pomoc na provoz. Předem děkujeme!

Podpořit

Krásné Vánoce z Oděvní banky

Děkujeme za přížeň, kterou jste nám během celého roku věnovali, děkujeme za tuny darovaného oblečení a za to, že pomáháte společně s námi.

22. 12. 2023 Číst více

Sbírka Úřadu vlády a 9 ministerstev

Další kolo velké sbírky oblečení pod taktovkou Úřadu vlády ČR je úspěšně zakončeno. Zapojili se zaměstnanci z devíti ministerstev a pracovníci Úřadu vlády. Výsledkem byly dvě tuny oblečení dámského, pánského a dětského.

12. 12. 2023 Číst více

3 850 kilogramů listopadové pomoci

Listopad byl pro Oděvní banku měsícem plným aktivit a solidarity. S radostí a hrdostí oznamujeme, že jsme v tomto měsíci vydali celkem 3 850 kg oblečení a dalších potřeb. 

04. 12. 2023 Číst více

Navyšujeme naši pomoc

V poslední době jsme svědky zhoršující se ekonomické situace, která hluboce zasahuje do životů mnohých obyvatel. Narůstající finanční tíseň vede stále více lidí k hledání pomoci a Oděvní banka se stává pro mnohé z nich majákem naděje. Naše poslání je nyní důležitější než kdykoliv předtím.

21. 11. 2023 Číst více

Říjen ve znamení sbírek oblečení

Měsíc říjen odstartoval podzimní kolo zaměstnaneckých sbírek oblečení. Ukázalo se, že solidarita a ochota pomáhat jsou v naší společnosti stále velmi silné. Zapojilo se mnoho firem a státních institucí, které nám pomohly shromáždit obrovské množství oblečení. Současně s tím jsme do světa poslali tunu oblečení v podobě krizových balíčků.

03. 11. 2023 Číst více

Sbírka oblečení Letiště Praha

Máme velkou radost, že do našeho podzimního kola sbírky oblečení se poprvé zapojilo i Letiště Praha. Je to pro nás velká čest a zároveň důkaz toho, že i velké firmy vidí význam naší činnosti a chtějí přispět k lepšímu životu těch, kteří to potřebují.

09. 10. 2023 Číst více

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^