Únor v Oděvní bance - téměř 3 tuny pomoci

04. 03. 2024

V nejkratším měsíci v roce jsme distribuovali skoro 3 tuny oblečení a další materiální pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Konkrétně nové majitele našlo celkem 2 920 kg oblečení.

Nedostatek oblečení

V únoru se Oděvní banka snažila čelit výzvám, které přinesl nedostatek dárců. Máme nesmírnou radost, že i přesto se nám podařilo darovat skoro 3 tuny krizových balíčků. Kromě oblečení jsme také poslali desítky balíčků menstruačních pomůcek pro maminky samoživitelky a jejich dcery. Tato iniciativa byla možná díky spolupráci s Rohlík.cz, která nám pomohla zajistit tyto nezbytné produkty pro ty, kteří se ocitli v obtížné situaci. Tento krok je důkazem naší snahy poskytovat komplexní podporu osobám v nouzi.

Zapojte se

Velký kus práce opět odvedli dobrovolníci z Amazonu a České spořitelny. Ti strávili nespočet hodin kontrolou, tříděním a balením darovaného oblečení. Jejich nasazení a odhodlání jsou skvělým příkladem, jak může pomoci opravdu každý.

I přes výzvy, kterým jsme čelili v uplynulém měsíci, je důležité si připomenout, že potřeba pomoci nekončí. Mnoho lidí v celé ČR stále potřebuje vaši podporu. Vaše darované oblečení může udělat obrovský rozdíl v jejich životech. Nyní více než kdy jindy potřebujeme vaši pomoc. Přidejte se k nám a darujte oblečení, které již nepotřebujete. Pomáhat společně má smysl. Své vyřazené oblečení nám můžete zasílat zdarma z jakékoliv pobočky Zásilkovny, stačí jen nahlásit kód pro bezplatné zaslání: 98716876.

Děkujeme

Na závěr bychom chtěli vyjádřit naše poděkování všem dárcům materiální pomoci, jak jednotlivcům, tak firemním partnerům: KPMG, EY, Allen&Overy, Husky, Rohlík, Potex, Naše Maso a Ambiente. Za finanční podporu děkujeme generálnímu partnerovi JTI. Jen díky vaší štědrosti a podpoře můžeme pokračovat v naší práci a rozšiřovat počty osob, kterým společně pomůžeme.

 

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^