V dubnu darováno 2,8 tuny materiální pomoci

03. 05. 2023

Dubnová materiální pomoc dosáhla 2,8 tuny, což je více než sedm stovek balíků s pomocí pro osoby v nouzi. Celkově poskytnutá pomoc od začátku roku přesáhla objem 13,7 tuny a téměř tři a půl tisíce kusů balíčků. 

Lidé v nouzi najdou v balíčku kromě oblečení často i něco navíc. Přidáváme těstoviny, vlhčené ubrousky, batohy a dětem třeba nové hračky.

"Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za oděvy, které dnes přišly pro naše děti a těším se na další spolupráci. Ještě jednou děkuji a přeji krásný zbytek dne," nám napsala paní Romana z Dětského diagnostického ústavu v Brně.

Moc děkujeme všem jedincům, kteří využili možnost zaslat darované oblečení zdarma prostřednictvím Zásilkovny. Letos už jsme od vás dostali 498 balíků. A skoro všechny obsahovaly opravdu krásné kousky.

"Děkuji moc za balík oblečení! I když bylo pro mě, radoval se i můj syn, protože miluje, když mu pak udělám vtipnou módní přehlídku, při které se oba hodně nasmějeme," je poděkování od Jany, maminky samoživitelky.

V dubnu proběhlo několik velkých zaměstnaneckých sbírek oblečení, za které jsme moc vděčni. Díky za uspořádání posíláme do Messer Technogas, Profitherm CZ, McKinsey, Nestlé, Notino a Potex. Pravidelná dodávka nového zboží dorazila od Pumax a Husky. A materiální pomoc našim klientům stále poskytuje i Naše Maso a Ambiente. Děkujeme! 

Realizovali jsme také velkou sbírku v OC Letňany ve spolupráci s TV Nova. Ta se setkala s velkou odezvou návštěvníků obchodního centra. Součástí sbírky byla i autogramiáda herců z oblíbeného seriálu Jedna rodina, kteří věnovali svůj volný čas na podporu dobré věci.

Speciální poděkování patří společnosti JTI, která je naším partnerem od počátku. Díky jejich finanční podpoře můžeme pomáhat těm, kteří to opravdu potřebují. 

 

ŘEDITELKA

Veronika Kyptová
+420 606 858 580
spoluprace@odevnibanka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - pátek:
9:00 - 18:00 hodin

ADRESA

Povltavská 5/74
Praha 7, Troja u ZOO
06959971, DIČ CZ06959971

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^